Šilumos taupymas Saulės energija Signalizacija Jūsų komfortui
Taupūs namai

Taupumas yra mokėjimas išvengti nereikalingų išlaidų. – L. A. Seneca

Mes dirbame tam, kad Jūs galėtumėte mėgautis protingais namais, ženkliai sumažintumėte būsto eksploatavimo išlaidas. Protingas namas – ne prabanga ar žaisliukas, tai sistema, efektyviai naudojanti Jūsų būsto energijos šaltinius, o tai Jums leidžia mėgautis komfortu namuose ir protingomis šildymo, elektros, vandens sąnaudomis.

Ar norėtumėte už šilumą, elektros energiją mokėti mažiau? Tai realu mažinant sąnaudas, bet neribojant savo pomėgių, poreikių! Galbūt dar tik įsirenginėjate savo būstą ir, galvodami apie ateitį, norėtumėte gyventi taupiai, bet netapti taupymo įkaitu: negalvoti kada ir kuriam laikui įjungti šildymą, ar nepalikote įjungtų nereikalingų prietaisų (pvz. lygintuvo, televizoriaus ir kt.), ar užrakinote duris išeidami į darbą ar išvykdami į kelionę. Mūsų sistema dirbs už Jus, padėdama Jums su minimaliomis Jūsų pastangomis gauti maksimalią informaciją apie Jūsų namus, ekonomiškai naudodama Jūsų namų resursus.

Mes Jums siūlome:

  • Taupyti šilumos energiją

Šilumą taupyti padeda ne tik sandarūs langai ir durys, tinkamai apšiltintas būstas, bet ir protingas šilumos paskirstymas jame. Jei patalpose nėra automatizuoto šilumos reguliavimo sistemos, šilumos energija naudojama neekonomiškai. Mūsų siūlomo sprendimo dėka patalpos šildomos tik tiek, kiek reikia ir tada, kada reikia, šilumos energija paskirstoma naudingai, atsižvelgiant į gyventojų poreikius ir įpročius. Tokiu būdu sąnaudos patalpų šildymui sumažėja apie 40%, lyginant su sąnaudomis iki šilumos tiekimo reguliavimo automatizavimo.

  • Taupyti elektros energiją 

Bene didžiausia dalis elektros energijos sunaudojama karšto vandens paruošimui. Populiaru ir patogu karštą vandenį ruošti elektros energiją naudojančiu vandens šildytuvu (boileriu), tačiau tuomet nei elektros sąnaudos, nei sąskaitos už sunaudotą elektros energiją nedžiugina... Mes siūlome elektros energiją pakeisti Saulės energija, gaminama Saulės kolektorių, kurie Saulei šviečiant Jums paruoš karštą vandenį (o ūkanotu metu keliais laipsniais pašildys iš vandentiekio gaunamą šaltą vandenį, tad iki reikiamos temperatūros sušildyti vandeniui reikės žymiai mažiau elektros energijos) naudodama ekologišką, atsinaujinančią ir, svarbiausia, nemokamą energiją.

Mūsų sistema, pagal nustatytus parametrus,  Jūsų nustatytu metu išjungia buities prietaisus, jei jie tuo metu yra įjungti. Pavyzdžiui, išeidami iš namų, įjungdami signalizaciją ar prieš užrakindami duris paspaudžiate mygtuką, kuriuo visi, Jums nesant namuose bereikalingai elektros energiją naudojantys įrenginiai išjungiami.

  • Taupyti laiką 

Siūlome taupyti savo brangų laiką, naudojant mūsų sistemą. Vienu mygtuko paspaudimu arba automatiškai (iš anksto nustatytu laiku) atidaryti/uždaryti langų žaliuzes, duris, vartus, buitinius prietaisus, netgi žolės laistymo sistemą... Jei turite čia nepaminėtų pageidavimų - susiekite su mumis ir mes pasiūlysime sprendimą.

  • Jūsų poreikiams pritaikytą apsaugos sistemą

Apsaugos sistemos įrengimas - pirmasis žingsnis siekiant apsaugoti savo turtą. Net minimalios apsaugos sistemos – signalizacijos - įrengimas Jūsų patalpose, sumažins vagystės tikimybę.
Mūsų siūloma apsaugos sistema Jūsų turtą saugos nuo vagių ir gaisro, bei neleis pamiršti atidaryto lango ar palikti atdarų durų namie, Jums bus pranešama, kad dingo elektra, sutriko šildymo sistemos veikla, vandentiekio avarija, dujų nuotėkis ir kiti gedimai, galintys suniokoti Jūsų turtą.

© Visos teisės saugomos UAB "Prekursorius"       Taupūs namai | Veikiančios sistemos | Siūlome | Klientams | Apie mus | Kontaktai